x در حال پیاده سازی پوسته جدید ایران دانلود میباشیم. پیشاپیش از شکیبایی شما قدردانیم...
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
51,380 Armin

دانلود بازي فوق العاده زیبای هليکوپتر جنگي Apache – Air Assault 2010

دانلود بازي فوق العاده زیبای هليکوپتر جنگي Apache - Air Assault 2010

بازي Apache – Air Assault از سري بازيهاي شبيه ساز پرواز مي باشد که در آن شما پرواز با هليکوپترهاي جنگي را تجربه خواهيد نمود. سازندگان اين بازي سعي کرده اند تا حد ممکن همه چيز نزديک به واقعيت باشد به طوريکه کاربر در حين پروار واقعآ حس کند که در کابين خلبان نشسته و در حال پرواز است. هدف شما در اين بازي نبرد با يک گروه تروريستي مي باشد که بايد مانع انجام عمليات هاي خرابکارانه آنها شويد. همچنين هليکوپتر بازي مجهز به آخرين تکنولوژي روز دنيا همراه با سلاح هاي بسيار پيشرفته مي باشد. علاوه بر اين شما مي توانيد اين بازي را به صورت چند نفره با دوستان خود نيز انجام دهیدکه داراي 16 مرحله نفسگير در اين بخش مي باشد. يکي ديگر از ويژگي هاي اين بازي افکت هاي بسيار طبيعي در هنگام انفجار مي باشد که گويي يک انفجار کاملآ طبیعي در نزديکي شما رخ داده است. این بازی را می توانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
CPU: Intel Pentium 4 – 3200 MHz
RAM: 2 GB
HDD: 10 GB free disk space
Graphics Cards: NVIDIA GeForce 8600 or ATI Radeon X1950
Graphics Memory: 256 MB Graphics Memory
Network: Internet connection: 56 kbps
Sound Card
: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c

تصاویری از محیط بازی:

Apache – Air Assault 2010 ScreenShot 1
Apache – Air Assault 2010 ScreenShot 2
Apache – Air Assault 2010 ScreenShot 3
Apache – Air Assault 2010 ScreenShot 4
Apache – Air Assault 2010 ScreenShot 5

روش تعمیر فایل فشرده:

اگر در هنگام Extract بازی از فایل فشرده rar با اخطار خراب بودن فایل فشرده مواجه شدید, بدانید که این اخطار مربوط به خراب بودن فایل فشرده ای که ما برایتان قرار داده ایم نیست زیرا این فایل چندین بار تست میگردد و سپس بر روی سرور سایت برای دانلود قرار میگیرد و دلیل آن توقف های موقتی است که شما در هنگام دانلود انجام داده اید می باشد. البته نیازی نیست که از این بابت نگران شوید زیرا تیم ایرانیان دانلود بازی را به گونه ای فشرده سازی کرده که امکان بازیابی آن وجود داشته باشد. کافیست که در نرم افزار Winrar در تب Tools گزینه ی Repair archive را انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید تا عملیات تعمیر فایل فشرده به اتمام برسد پس از آن یک فایل فشرده جدید در کنار فایل فشرده خراب ساخته می شود که می توانید بدون مشکل بازی را از آن خارج نمایید.

روش نصب بازي:
براي نصب بازي ابتدا نرم افزار UltraISO را دانلود نموده و فايل ايميج بازي را با استفاده از آن اجرا کنيد. سپس در تب Tools گزينه Mount to Virtual Drive را انتخاب کنيد و بر روي Mount کليک کنيد. حال وارد My Computer شده و وارد درايو جديدي که در اين قسمت ايجاد شده شويد و اقدام به نصب بازي نماييد.


:: جهت دانلود نرم افزار UltraISO کليک کنيد ::

کانال تلگرام
تبلیغات

0دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه