دانلود های اخیر کاربران فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام

رویال ممبر

رویال ممبر - افزایش اعضای کانال تلگرام

یکی از بهترین راه های افزایش ممبر کانال و پیشبرد کانال های تلگرامی خرید ممبر می باشد.
تمامی افراد و ادمین های کانال ها و فروشندگانی که قصد فعالیت در شبکه های مجازی را دارند میتوانند با افزایش تعداد اعضای خود سبب ترغیب کاربران برای پیوستن به کانالشان شده و تاثیر آن را در کسب و کار و بازده کانال خود مشاهده نمایند.

رویال ممبر با تضمین بیشترین بازده و کیفیت این نوید را به کاربران میدهیم که با افزایش ممبر واقعی کانال خود و تبلیغات در تلگرام شاهد پیشرفت روزانه آن باشند

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
4,824 Ms2

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی مدىرىت هرچه بهتر پارتیشن ها, سایز بندى مناسب آنها, Defrag کردن آنها توسط نرم افزارى قدرتمند و سریع و بسیارى دىگر علاوه بر اینکه به افزایش سرعت سیستم و خوانده شدن سرعت هارد و دلخواه بودن آن از لحاظ شما منجر مى شود, عمر مفید و بدون ایراد هرچه طولانى تر آن را نیز تضمین مى نماىد.

Partition Manager 9.0 نام محصولى قدرتمند از کمپانى Paragon مى باشد که به شما مدیرىت حرفه اى پارتیشن ها را مى دهد. خلق, فرمت, پاک کردن, کپى کردن, انتقال دادن, تغىىر سایز دادن و مخفى و آشکار کردن و فعال و غىر فعال کردن پارتىشن ها از با هر FAT و فرمتى از وىژگى هاى خوب اىن نرم افزار است. توانایى تبدیل FAT16 به FAT32 و FAT16/32 به NTFS و Ext2 FS به Ext3 FS را داراست . قادر Merge و چسباندن پارتیشن ها و بازیابى پارتیشن پاک شده نیز مى باشد.این برنامه  داراى بخشى براى بهینه سازى حجم و سبکى کار آن و همچنىن Defrag کردن درایو ها براى جلوگیرى از پراکندگى بخشهاى آن مى باشد. قابلیت Boot Manager این نرم افزار به شما امکان ان را مى دهد تا بتوانىد حتى 16 سیستم عامل مختلف را نیز درآن واحد بر روى یک سیستم خود نصب داشته باشىد! ویژگى Password Protect کردن Boot کامپىوتر. توانایى جلوگیرى از بد سکتور گرفتن پارتیشن ها و موارد بسیار زیادی که این برنامه را در صدر بهترین برنامه های مدیریت پارتیشن قرار داده است. سایت ایرانیان دانلود استفاده از این برنامه ی قدرتمند را جهت مدیریت پارتیشن سیستم به شما پیشنهاد میدهد.

برخی از ویژگی های این برنامه:

نصب و مدیریت چندین سیستم عامل روی یک کامپیوتر به طور مطمئن همراه با مدیریت راه اندازی آنها

Boot Corrector که به شما اجازه می دهد تا مشکلات رایج در زمان بوت شدن را حل کنید

تهیه نسخه پشتیبان به طور خودکار شما را قادر می سازد تا از سیستم و فایل ها در یک دیسک شبکه یا محلی قبل از انجام هرگونه عملیات بحرانی، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

فشرده به شما اجازه می دهد تا جدول تخصیص فایل را برای کارائی بهتر سیستم، فشرده کنید.

توزیع مجدد فضای غیر استفاده دیسک: به راحتی می توان پارتیشن ها را تغییر اندازه داد بدون از دست دادن داده ها

انجام عملیات پارتیشن بندی پیشرفته: تغییر اندازه، حذف، کپی، ادغام، ذخیره مجدد اطلاعات حذف شده پارتیشن ها

تغییر خصوصیات پارتیشن ها: مخفی/غیر مخفی، فعال/ غیر فعال کردن، تغییر برچسب دیسک، تغییر سیستم فایل ها

کپی هارد دیسک یا جدا کردن پارتیشن ها

پشتیبانی از ویندوز ویستا، شامل ویرایش های 64 بیتی

و …

روش کرک:

بدون نیاز

کانال تلگرام

جدیدترین مطالب
نرم افزارها ، بازی ها سریال ها و فیلم ها

فقط با عضویت در کانال تلگرام ایرانیان دانلود!
عضو کانال تلگرام ایرانیان دانلود شوید