بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود نرم افزار AppMgr Pro III (App 2 SD) v3.20 برای اندروید

3,512

دانلود نرم افزار AppMgr Pro III (App 2 SD) v3.20 برای اندروید

AppMgr Pro III اپلیکیشنی با طراحی کاملا جدید است که به شما اجازه می دهد تا علاوه بر جابجایی اپلیکیشن ها به ذخیره گرهای داخلی یا خارجی برای دسترسی بهتر قادر به پنهان کردن اپلیکیشن های درون سازی شده ی خود سیستم نیز باشید! قابلیت دیگر این نرم افزار امکان انتخاب دسته ای اپلیکیشن ها برای Uninstall کردن و به اشتراک گذاری آنهاست. استایل جدید UCI فضای کاربری، تم های مختلف، امکان جایجایی دسته ای اپلیکیشن ها، ارائه ی ناتیفیکیشن از نصب اپلیکیشن های قابل جابجایی، امکان پنهان کردن اپلیکیشن ها در منو و نمایش کل Cache با یک تاچ ساده از ویژگی های برجسته ی این نرم افزار است. این نرم افزار را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرنیان دانلود دریافت نمایید.


تصاویری از محیط این نرم افزار:

دانلود نرم افزار AppMgr Pro III (App 2 SD) v3.20 برای اندروید

حداقل سیستم مورد نیاز:
اندروید 2.2 و بالاتریک پاسخ بنویسید
  1. 2222222

    خوفه…

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link