بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود فیلم سیصد و شونزده با لینک مستقیم

7,241

.:: دانلود فیلم سیصد و شونزده ::.

دانلود فیلم سیصد و شونزده - دانلود فیلم سیصد و شونزده با لینک مستقیم

.:: دانلود فیلم سیصد و شونزده با کیفیت عالی و لینک مستقیم ::.

دانلود فیلم سیصد و شونزده یک فتورمان است. و یا شاید بهتر است بگوییم شبه ویدئوکلیپی است که می خواهد داستان اش را به جای روایت کردن در قاب تصویر، برایمان «نقل» کند. قرار نیست ما چارچوب دراماتیک درستی را داشته باشیم. قرار نیست اساساً چیزی را «ببینیم». بلکه ما شاهد خاطره گویی هایی هستیم که در قالب چندین سرفصل نشانه گذاری شده اند، و راوی بازیگوش اش آن ها را برایمان تعرف می کند.

ادامه اطلاعات فیلم سیصد و شونزده :

نریشن در سینما زمانی معنا دارد که بتواند خلاء موجود در تصاویر را کامل کند. حسی که توسط تصویر خلق می شود را تکمیل کرده و آن را به تعین برساند. در واقع نریشن در شکل درستش، صرفاً کارکردی تکمیلی در کنار تصویر دارد. شکل غلط نریشن زمانی است که جدای از تصاویر بخواهد برای خودش چیزی را روایت کند. و یا در حالتی دیگر بخواهد تصاویری که ما می بینیم را برایمان تحلیل و تفسیر کند. در این صورت نریشن تبدیل به عضوی زائد در دل یک روایت بصری می شود. اما سیصد و شونزده روش دیگری را امتحان می کند. و آن تصویر سازی برای نریشن هایی است که با صدایی کودکانه- از عوض کاراکتر کهنسال- به گوش ما می رسد.

خلاصه داستان فیلم سیصد و شونزده :

داستان زندگی زنی است که خاطرات زندگی و کشورش را از پیش از تولد تا لحظه مرگ روایت می کند. داستان 63 سال زندگی که بیشتر از طریق کفشها و پاهاى شخصیتهاى فیلم روایت می شود. داستانی پر حادثه که هم انقلاب و هم جنگ 8 ساله ایران را در بر دارد. در فیلمی که هیچ یک از شخصیتهایش دیده نمی شوند و اولین نمونه در نوع خودش است با صحنه هایی عجیب از جنگ ، انقلاب ، عشق ، تولید مثل ، امید و زندگی و مرگ مواجه می شویم. شما به فیلمی دعوت شده اید که باید چهره تک تک شخصیتهایش را خود ترسیم کنید. فیلمی با داستانهایی خنده دار ، غم انگیز و حتی عجیب.

تصاویر فیلم سیصد و شونزده :

دانلود فیلم سیصد و شونزده - دانلود فیلم سیصد و شونزده با لینک مستقیم

دانلود فیلم سیصد و شونزده - دانلود فیلم سیصد و شونزده با لینک مستقیم

اطلاعات فیلم ایرانی سیصد و شونزده :

کیفیت تصویر : HD 720p

فرمت تصویر : MP4

کارگردان : پیمان حقانی

تهیه کننده: پیمان حقانی

نویسنده:

سال تولید : سال 1393

سال پخش: سال 1396

ژانر : اجتماعی

مدت زمان نمایش : – دقیقه

فروش گیشه:

انکودر : ایرانیان دانلود

توضیحات بیشتر : ویکی پدیا

باکس دانلود

دانلود قانونی فیلم سیصد و شونزده

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link