دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش مالتی مدیا » دسته تصویری » مستند » علمی آموزشی » مستند چگونه ساخته شده How It’s Made-فویل,تخته اسکیت,لنز تماسی,نان صنعتی
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Vahid

مستند چگونه ساخته شده How It’s Made-فویل,تخته اسکیت,لنز تماسی,نان صنعتی

مستند چگونه ساخته شده How It's Made-فویل,تخته اسکیت,لنز تماسی,نان صنعتی

همه ما در طول روز با ابزار و وسایل مختلفی سر و کار داریم . این ابزار ها ممکن است از یک سنجاق کوچک ساده تا یک ماشین صنعتی فوق پیشرفته باشد. حتما بارها هنگام کار و استفاده از یک ابزار یا وسیله این سوال برایتان پیش امده است که این وسیله چگونه ساخته شده است . مستندی که برای شما آماده شده جوابی برای بسیاری از این سوالات شماست.

سری مستند های “چگونه ساخته شده” یا How It’s made کاری از شبکه دیسکاوری کانادا Discovery Channel  و شبکه ساینس Science Channel آمریکا است که پخش آن از سال 2001 شروع شده و با استقبال شدیدی که مخاطبین آن نشان دادند تولید فصل ها و قسمت های جدید آن تا امروز ادامه داشته است و به زبان های مختلف دوبله شده و در کشور های مختلفی پخش شده است . در هر قسمت از این مستند به زبانی ساده با تاریخچه و نحوه تولید چند محصول آشنا شده و مراحل تولید آنها را از ابتدا تا انتهای خط تولید دنبال می کنیم.

در این قسمت به این محصولات پرداخته می شود :

– فویل های آلومینیومی / Aluminium Foil
– تخته های اسکیت / Snowboards
–  لنزهای تماسی / Contact Lenses
– نان صنعتی / Bread

:: ایرانیان دانلود قصد دارد تمامی فصل های این مستند بسیار زیبا و پر طرفدار را برای شما کاربران عزیز آماده کند.با ما همراه شوید تا هر هفته یک فصل از این مستند را دریافت کنید ::

کانال تلگرام

1دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه

  1. 0
    lindi
    پاسخ دادن

    salam
    mamnoon az zahamatetun… khoshhal mishim fasl haye ayandeye in mostanad ro ham ghaara bedid