بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود آثار برگزیده موریس ژار – The Essential Maurice Jarre Film Music Collection & The Message

14,288

دانلود آثار برگزیده موریس ژار - The Essential Maurice Jarre Film Music Collection & The Message

موریس الکسیس ژار تحصیلاتش را در دانشگاه های لیون و سوربن در رشته ی مهندسی و کنسرواتور پاریس زیر نظر استادانی مثل آرتور اونه گر به پایان برد. طی خدمت نظام در جنگ جهانی دوم در گروه های موسیقی نیروی دریایی نوازندگی می کرد.در اواخر دهه ی 1940 برای صحنه های نمایشی، موسیقی می ساخت. از اوایل دهه ی 1950 نیز آغاز به ساختن موسیقی برای فیلم های فرانسوی و بعد ها هم در سطح بین المللی کار کرد.او آثار متعددی برای مجموعه های تلویزیونی دارد (از جمله عیسای ناصر 1977 و شنوندگان 1980) ، در 1993 جایزه ی ویژه ی “اسکپ” انجمن آمریکایی آهنگسازان،منصفان و ناشران را دریافت کرد.ژار شهرتش را به خاطر موسیقی فیلم های دیوید لین به دست آورد، در حالی که آموخته هایش را از “اونه گر” به خوبی به به کار برده بود.از جمله در لارنس عربستان گرمای صحرای سوزان را زنده و تاثیر های موسیقی عربی را بازسازی کرد.یا در دکتر ژیواگو حس جنگل ها و استپ های روسیه را با استفاده از مایه های آثار آهنگسازان قرن نوزدهم آن کشور به وجود آورد.باری تا سال ها به استفاده از این تکنیک ادامه داد تا اینکه در سال 1982 با موسیقی “سال زندگی خطرناک” بازگشتی پیروزمندانه داشت، فیلم های بعدی پیتر وبر و بعضی دیگر از فیلم سازان جوان به ژار این فرصت را دادند تا از جریان موسیقی بی لطف روز دنیا دور بماند. شاید به دلیل امکانات جغرافیایی (و به تبع آن مکان استفاده از موسیقی های غریبه، مثل موسیقی کشور های جهان سوم) که فیلم های این فیلم سازان در اختیارش می گذاشتند.امروزه ژار در بین عوام بیشتر شهرت پسرش،ژان میشل، شناخته می شود که هم اکنون می توانید دو مجموعه برگزیده موسیقی متن فیلم های ساخته ی موریس ژار و مجموعه The Message را با کیفیت بالای 320 دانلود کنید.

.:: The Essential Collection: CD1 ::.

.:: The Essential Collection: CD2 ::.

.:: The Message Full Sound Tracks: CD3 ::.

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link