دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » کتاب الکترونیکی » آموزشی » دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به پایگاه‌ داده‌ها

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
A.GR

دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به پایگاه‌ داده‌ها

دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به پایگاه‌ داده‌ها

.:: صفحات : 319 صفحه | زبان : فارسي (ترجمه) | فرمت : PDF ::.

پایگاه داده‌ها به مجموعه‌ای از اطلاعات با ساختار منظم گفته می‌شود که معمولاً در قالبی که برای دستگاه‌ها و رایانه‌ها قابل خواندن و دسترسی باشد ذخیره می‌شوند. در دنیای امروز پایگاه هاى داده همه جا حضور دارند. از سایت های بزرگ تجارت الکترونیکى مانند آمازون گرفته تا دستگاه های کوچک ام پی تری پلیر که در کف دست جا مى گیرند. عموم حرفه اى ها نمى توانند بدون دانش زیربنایى در مورد مفاهیم اساسى نظریه رابطه اى ، موفقیت زیادى بدست آورند. با این وجود امروزه بسیارى از کسانى که با پایگاه هاى داده مشغول به کار هستند ، در زمینه نظریه رابطه اى آموزش ندیده اند. در نگاه عمیق تر به پایگاه داده ها نویسنده و محقق مشهور پایگاه داده ها ، کریس دیت اصول نظریه رابطه اى را شرح داده است. این مدل برای اولین بار توسط اى اف کاد در مقاله اى در سال 1969 معرفی شد. عنوان این مقاله “استنتاج ، افزونگى و پایدارى رابطه هاى ذخیره شده در بانک هاى اطلاعاتى بزرگ” بود و زیر بناى پایگاه هاى داده با کاربردهاى گوناگون امروزى را ایجاد نمود.دیت بیشتر به خاطر کتابهایش به خصوص کتاب آشنایی با پایگاه‌داده‌ها شناخته می‌شود که تاکنون بیش از هشتصدهزار نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌است.وی از اولین کسانی بود که اهمیت بنیادی نخستین ارائه مدل رابطه‌ای توسط ادگار کاد، را دریافت. او همچنین عضو گروه طراحی آی بی ام محصول دی‌بی‌تو در آزمایشگاه سانتاترزا بود.شما ميتوانيد اين کتاب را به صورت رايگان در ادامه مطلب ، از ايرانيان دانلود دريافت نماييد.

http://www.dl.ir-dl.com/user4/Pic/Book/2-2.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg