بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود نرم افزار AutoHideDesktopIcons 3.01 پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص

305

.:: AutoHideDesktopIcons 3 ::.

AutoHideDesktopIcons 3.01 نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص

نرم افزار AutoHideDesktopIcons 3.01 پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص

در این پست از ایرانیان دانلود با معرفی نرم افزار AutoHideDesktopIcons 3 در خدمت شما هستیم. AutoHideDesktopIcons نرم افزار رایگان و کاربردی است که میتوانید از طریق آن آیکن های دسکتاپ خود را طی یک زمان مشخص مخفی کنید، به طور مثال اگر شما به مدت 20 ثانیه فعالیتی بر روی دسکتاپ خود انجام ندهید برنامه آیکن ها ی دسکتاپ شما را مخفی میکند و در صورتی به آیکن های دسکتاپ نیاز داشتید با فشردن یکی از دکمه های موس آیکن ها ظاهر میشوند.

نرم افزار دارای یک رابط کاربری گرافیکی و ساده است. با استفاده از مجموعه گزینه های تعریف شده بر روی رابط کاربری این نرم افزار می توانید به سرعت یک صفحه دسکتاپ تمیز و مرتب، برای خود ایجاد کنید. نرم افزار AutoHideDesktopIcons 3 را از ایرانیان دانلود بصورت رایگان دریافت نمایید.

برخی از قابلیت های مهم نرم افزار AutoHideDesktopIcons 3 :

دارای زبان فارسی

مخفی سازی آیکون ها و تسکبار در طی یک زمان مشخص

برنامه ای رایگان

توانایی نمایش آیکن های مخفی شده تنها با زدن یک کلیک موس

قابلیت تعیین مدت زمان انتظار

توانایی تعیین دکمه موس برای نمایش آیکن های مخفی شده دسکتاپ

محیط کار ساده و کاربر پسند نرم افزار

حجم کم نرم افزار

بروزرسانی مستمر

دارای تنظیمات متفاوتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دکستاپ

عدم تاثیر گذاری بر روی عملکرد سیستم

سازگاری با ویندوز ها 32 بیتی و 64 بیتی

سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

AutoHideDesktopIcons 3.01 نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص

مرتب سازی سریع آیکون ها :

اگر بر روی صفحه دسکتاپ خود آیکون های بسیار زیادی دارید و فضای دسکتاپ را زشت کرده اند، میتوانید آن ها را موقتا مخفی کنید و هر زمان نیاز دارید نمایش داده شوند. این کار را با استفاده از نرم افزار AutoHideDesktopIcons میتوانید انجام دهید. همچنین این نرم افزار دارای تنظیمات متفاوتی از جمله: تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دسکتاپ می باشد که کار را بسیار آسان می سازد. این برنامه دارای تنظیمات متفاوتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه ماوس برای نمایش دکستاپ میباشد. از نکات مثبت نرم افزار رایگان بودن آن و عرضه توسط www.softwareok.com است که بصورت آزاد و رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است.

باکس دانلود

دانلود نرم افزار AutoHideDesktopIcons

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link