بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود نرم افزار Directory List & Print Pro 3.43 تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز

987

.:: Directory List & Print Pro 3 ::.

Directory List & Print Pro 3.43 نرم افزار تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز

نرم افزار Directory List & Print Pro 3.43 تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز

در این پست از ایرانیان دانلود با معرفی نرم افزار Directory List & Print Pro 3 در خدمت شما هستیم. همانطور که می دانید اگر بخواهید در ویندوز از فایل ها و پوشه های یک مسیر لیستی تهیه کنید، ویندوز فاقد ابزاری برای انجام اینکار است درنتیجه مجبور خواهید شد خودتان به صورت دستی اینکار را انجام دهید. اما اگر تعداد پوشه ها یا فایل ها زیاد باشد انگاه دیگر نمی توان اینکار را به صورت دستی انجام داد. نرم افزار Directory List & Print دقیقآ برای چنین منظوری ساخته شده است.

شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید در مسیر دلخواه از تمام فایل ها و پوشه های ویندوز لیست تهیه کنید. همچنین شما می توانید پس وارد کردن مسیر مورد نظرتان، از لیست تهیه شده پرینت بگیرید و حتی لیست را به صورت مستقیم وارد نرم افزارهایی همچون Word و Excel کنید و پس از ویرایش های نهایی اقدام به ذخیره سازی فایل در فرمت دلخواه خود نمایید. نرم افزار Directory List & Print Pro 3 را بصورت رایگان از وبسایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار Directory List & Print Pro 3 :

امکان ذخیره سازی لیست در فرمت های pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, txt, xml, csv, html
قابلیت نمایش و عدم نمایش مشخصات فایل ها و پوشه ها در لیست
انتخاب مسیر مورد نظر به صورت درختی و یا وارد کردن آدرس
امکان تهیه لیست به صورت جدول بندی در نرم افزار اکسل
قابلیت تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز
قابلیت چاپ لیست تهیه شده
سازگاری با انواع ویندوزها

 

Directory List & Print Pro 3.43 نرم افزار تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز

تهیه لیست از فایل های ویندوز همراه با پوشه ها :

از دیگر امکانات این برنامه میتوان به مواردی همچون امکان انتخاب مسیر مورد نظر به صورت ساختار درختی، امکان انتخاب مسیر با وارد کردن آدرس آن، امکان نمایش آخرین تغییرات فایل و تاریخ ایجاد ان، امکان نمایش سا عدم نمایش فرمت، سایز و مسیر فایل ها در لیست، امکان نمایس یا عدم نمایش مشخصات فایل ها و پوشه ها در لیست و بسیاری از امکانات دیگر اشاره نمود.

نرم‌افزار Directory List and Print Pro به ساده ترین شیوه ممکن، امکان فهرست بندی و چاپ محتوای تمامی دایرکتوری‌ها را برای شما فراهم می‌سازد. با استفاده از این برنامه کاربردی همچنین می‌توانید لیست‌های فایل را به فرمت‌های مختلف قالب‌بندی، فیلتر و ذخیره سازی کنید و آنها را مورد پردازش قرار دهید.

باکس دانلود

دانلود نرم افزار Directory List & Print Pro

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link