بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

دانلود نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius 3.1.0.0 رفع مشکلات بوت ویندوز

1,327

.:: Windows Boot Genius 3 ::.

Tenorshare Windows Boot Genius 3.1.0.0 نرم افزار رفع ایرادات بود ویندوز

نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius 3.1.0.0 رفع مشکلات بوت ویندوز

در این پست از ایرانیان دانلود با معرفی نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius 3 در خدمت شما هستیم. Tenorshare Windows Boot Genius نرم‌افزاریست فوق‌العاده که این بار در زمینه‌ی تعمیر مشکلات بوت ویندوز، گام موثری برداشته و به کمک شما آمده است. نرم افزار رفع مشکلات بوت سیستم عامل ویندوز Tenorshare Windows Boot Genius ، یک نرم افزار قدرتمند و پیشرفته برای رفع انواع مشکلات بوت سیستم عامل ویندوز می باشد که محصولی از کمپانی Tenorshare می باشد . برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که پس از روشن کردن سیستم خود با صفحه ی Blue Screen مواجه شوند و این امر بسیار ناراحت کنند برای هر فرد می باشد. در واقع شما با کمک این نرم افزار که قابل بوت شدن از طریق CD/USB دارد می توانید تمامی مشکلات مربوط به بوت سیستم را برطرف کرده و جان دوباره به ویندوز بخود ببخشید.

برای بسیاری از کاربران پیش آمده است که پس از روشن کردن سیستم خود با صفحه ی Blue Screen مواجه شوند، نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius در این زمینه به شما بسیار می تواند کمک کند. نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius 3 را از ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius 3 :

بازیابی تصاویر، موزیک‌ها، ویدیو ها و سایر فایل‌ها از پارتیشن‌های خراب و از دست رفته و سیستم‌هایی که بوت آن‌ها دچار مشکل شده است

بازیابی رمز عبور مدیر یا کاربران در Windows 8.1, 8, 7, Vista, XP

بازیابی عکس های خود ، ویدئو ، موسیقی و سایر فایل ها

حل تمامی مشکلات بوت از جمله BlueScreen، فریز شدن، کرش کردن، خطای NTLDR is Missing و BOOTMGR is Missing

کلون یک پارتیشن یا دیسک سخت که شما نیاز به کپی دیسک های قدیمی به جدید دارد

پارتیشن‌بندی مجدد هارد دیسک، فرمت، حذف، تغییر سایز و تبدیل به FAT/FAT32/NTFS بدون از دست رفتن اطلاعات

بازگرداندن ویندوز پس از تصادف کامپیوتر بدون نصب مجدد سیستم عامل ویندوز

تعمیر MBR کرش شده، رجیستری خراب و فایل‌، کلید‌ها و مقادیر رجیستری که آلوده به ویروس شده‌اند

Tenorshare Windows Boot Genius 3.1.0.0 نرم افزار رفع ایرادات بود ویندوز

ابزار های کاربردی در زمینه رفع ایرادات بوت ویندوز :

این نرم افزار مجتمع دارای بیش از 40 ابزار کاربردی برای بوت کامپیوتر از CD/USB و تعمیر تمامی مشکلات بوت و حتی ابزار بازیابی اطلاعات ، تعمیر فایل سیستم خراب شده و بسیاری دیگر را دارا می باشد. Tenorshare Windows Boot Genius علاوه بر رفع مشکلات بوت سیستم، ابزارهای زیادی را داراست که می‌تواند به شما در مواقعی که به اطلاعات یا ویندوز خود دسترسی ندارید کمک شایانی کند.

باکس دانلود

دانلود نرم افزار Tenorshare Windows Boot Genius

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link