دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » بازیابی اطلاعات » برنامه ای جهت بازیابی پسورد فایل های فشرده

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Ms2

برنامه ای جهت بازیابی پسورد فایل های فشرده

برنامه ای جهت بازیابی پسورد فایل های فشرده

حتما برای شما هم پیش آمده که فایل زیپی داشته باشید که پسورد آن را ندانید. اصولا فایل های زیپ فایلی هایی هستند که در خود چندین فایل دیگر را به صورت فشرده شده دارند و از طرف گرد آوردگان و یا ارائه کنندگان آن برای حفظ کپی رایت و یا منظور های دیگر پسورد گذاری می شوند و یا ممکن است خود شما برای فایل زیپی رمز عبور تعیین کنید و بعد از مدتی آن پسورد از یادتان برود.

راه حل این مشکل نرم افزار ZIP Password Finder می باشد. این برنامه قادر است به سادگی فایل ها فشرده را رمز گشایی کرده و رمز فایل را بدست آورد. این برنامه توان یافتن پسورد فایل های فشرده شده با نرم افزار هایی مانند WinZip ,PKZip ,WinRAR  و دیگر برنامه های فشرده ساز را دارد.

ﺑﺮﺧﯽ از وﯾﮋﮔﯽ ھﺎی این ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ:

پشتیبانی از ﺗﻤﺎﻣﯽ فایل های Zip ﮐﻪ در ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی مختلف ساخته ﺷﺪه اﻧﺪ

پشتیبانی از فایلهای ﺧﻮد اﺟﺮاﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﯿﺴتم ZIP ساخته ﺷﺪه اﻧﺪ

پشتیبانی از روﺷﮫﺎی رﻣﺰ ﮔﺬاری 128, 196 و 256 بیتی

پشتیبانی از دو روش ﮐﺸﻒ رﻣﺰ Brute-force

اﻣﮑﺎن ﺗﻌﺮﯾﻒ ﺣﺪاﻗﻞ وﺣﺪاﮐﺜﺮ ﮐﺎراکتر احتمالی پسورد

و …

روش کرک:

بدون نیاز