دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » متفرقه » برنامه ای ساده و قدرتمند جهت نوشتن متن های پنهان بر روی تصاویر
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Ms2

برنامه ای ساده و قدرتمند جهت نوشتن متن های پنهان بر روی تصاویر

برنامه ای ساده و قدرتمند جهت نوشتن متن های پنهان بر روی تصاویر

پیغامهای محرمانه و بسیار خصوصی خود را چگونه به دست یکدیگر می رسانید؟ اگر به دنبال راهی امن و سری و بسیار جالب برای دادن پیغامهای خود به یکدیگر می باشید , نرم افزار Hide Secret Message گزینه ی مناسبی می باشد.

این نرم افزار که محصول سایت UsingIT.com می باشد .به شما امکان آن را می دهد تا پیغامهای خصوصی خود را به طور مخفیانه درون تصاویر مخفی کنید. به طوری که هیچ شخصی قابل به رویت آنها نمی باشد و تنها دریافت کننده تصویر که از این راز آگاه است, قادر است با استفاده از این نرم افزار و وارد کردن رمز عبور پیغام و متن مخفی شده در عکس را مشاهده نماید .

تصاویر تولیدی با استفاده از این نرم افزار تفاوتی با تصاویر معمولی ندارند. و از لحاظ کیفیتی و حجم و … به هیچ وجه شک کسی را بر نمی انگیزند . بنابر این به آسانی میتوانید پیامهای محرمانه ی خود را به شیوه ای امن , جدید و بی نظیر به دست مخاطب خود برسانید.از جمله ویژگی های بارز این نرم افزار میتوان به امنیت بالای متن های نوشته شده بر روی عکس ها و باز نشدن آنها به هیچ وجه در صورت نداشتن پسورد صحیح و حجم پایین خود برنامه و همچنین محیط ساده کاربری آن نیز اشاره نمود.

روش کرک:

پس از نصب برنامه را بسته و فایل Patch را اجرا کنید تا عملیات رجیستر سازی با نصب مراحل نصب به صورت خودکار انجام شود.

::جهت دریافت فایل Patch (کرک برنامه) کلیک کنید::

کانال تلگرام