دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » بهینه ساز » برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Ms2

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی

برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی برنامه ای قدرتمند جهت مدیریت هارد دیسک با امکانات فراوان و پارتیشن بندی مدىرىت هرچه بهتر پارتیشن ها, سایز بندى مناسب آنها, Defrag کردن آنها توسط نرم افزارى قدرتمند و سریع و بسیارى دىگر علاوه بر اینکه به افزایش سرعت سیستم و خوانده شدن سرعت هارد و دلخواه بودن آن از لحاظ شما منجر مى شود, عمر مفید و بدون ایراد هرچه طولانى تر آن را نیز تضمین مى نماىد.

Partition Manager 9.0 نام محصولى قدرتمند از کمپانى Paragon مى باشد که به شما مدیرىت حرفه اى پارتیشن ها را مى دهد. خلق, فرمت, پاک کردن, کپى کردن, انتقال دادن, تغىىر سایز دادن و مخفى و آشکار کردن و فعال و غىر فعال کردن پارتىشن ها از با هر FAT و فرمتى از وىژگى هاى خوب اىن نرم افزار است. توانایى تبدیل FAT16 به FAT32 و FAT16/32 به NTFS و Ext2 FS به Ext3 FS را داراست . قادر Merge و چسباندن پارتیشن ها و بازیابى پارتیشن پاک شده نیز مى باشد.این برنامه  داراى بخشى براى بهینه سازى حجم و سبکى کار آن و همچنىن Defrag کردن درایو ها براى جلوگیرى از پراکندگى بخشهاى آن مى باشد. قابلیت Boot Manager این نرم افزار به شما امکان ان را مى دهد تا بتوانىد حتى 16 سیستم عامل مختلف را نیز درآن واحد بر روى یک سیستم خود نصب داشته باشىد! ویژگى Password Protect کردن Boot کامپىوتر. توانایى جلوگیرى از بد سکتور گرفتن پارتیشن ها و موارد بسیار زیادی که این برنامه را در صدر بهترین برنامه های مدیریت پارتیشن قرار داده است. سایت ایرانیان دانلود استفاده از این برنامه ی قدرتمند را جهت مدیریت پارتیشن سیستم به شما پیشنهاد میدهد.

برخی از ویژگی های این برنامه:

نصب و مدیریت چندین سیستم عامل روی یک کامپیوتر به طور مطمئن همراه با مدیریت راه اندازی آنها

Boot Corrector که به شما اجازه می دهد تا مشکلات رایج در زمان بوت شدن را حل کنید

تهیه نسخه پشتیبان به طور خودکار شما را قادر می سازد تا از سیستم و فایل ها در یک دیسک شبکه یا محلی قبل از انجام هرگونه عملیات بحرانی، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

فشرده به شما اجازه می دهد تا جدول تخصیص فایل را برای کارائی بهتر سیستم، فشرده کنید.

توزیع مجدد فضای غیر استفاده دیسک: به راحتی می توان پارتیشن ها را تغییر اندازه داد بدون از دست دادن داده ها

انجام عملیات پارتیشن بندی پیشرفته: تغییر اندازه، حذف، کپی، ادغام، ذخیره مجدد اطلاعات حذف شده پارتیشن ها

تغییر خصوصیات پارتیشن ها: مخفی/غیر مخفی، فعال/ غیر فعال کردن، تغییر برچسب دیسک، تغییر سیستم فایل ها

کپی هارد دیسک یا جدا کردن پارتیشن ها

پشتیبانی از ویندوز ویستا، شامل ویرایش های 64 بیتی

و …

روش کرک:

بدون نیاز