دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » متفرقه » تهیه لیست از پوشه ها و فایلهای ویندوز Directory List and Print Pro 2.17.0.0

بازی زولا

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Abtin

تهیه لیست از پوشه ها و فایلهای ویندوز Directory List and Print Pro 2.17.0.0

تهیه لیست از پوشه ها و فایلهای ویندوز Directory List and Print Pro 2.17.0.0همانطور که می دانید اگر بخواهید در ویندوز از فایل ها و پوشه های یک مسیر لیستی تهیه کنید، ویندوز فاقد ابزاری برای انجام اینکار است درنتیجه مجبور خواهید شد خودتان به صورت دستی اینکار را انجام دهید. اما اگر تعداد پوشه ها یا فایل ها زیاد باشد انگاه دیگر نمی توان اینکار را به صورت دستی انجام داد. نرم افزار Directory List & Print دقیقآ برای چنین منظوری ساخته شده است. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید در مسیر دلخواه از تمام فایل ها و پوشه های ویندوز لیست تهیه کنید. همچنین شما می توانید پس وارد کردن مسیر مورد نظرتان، از لیست تهیه شده پرینت بگیرید و حتی لیست را به صورت مستقیم وارد نرم افزارهایی همچون Word و Excel کنید و پس از ویرایش های نهایی اقدام به ذخیره سازی فایل در فرمت دلخواه خود نمایید. از دیگر امکانات این برنامه میتوان به مواردی همچون امکان انتخاب مسیر مورد نظر به صورت ساختار درختی، امکان انتخاب مسیر با وارد کردن آدرس آن، امکان نمایش آخرین تغییرات فایل و تاریخ ایجاد ان، امکان نمایش سا عدم نمایش فرمت، سایز و مسیر فایل ها در لیست، امکان نمایس یا عدم نمایش مشخصات فایل ها و پوشه ها در لیست و بسیاری از امکانات دیگر اشاره نمود. این نرم افزار را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.


برخی از ویژگی های این نرم افزار:
امکان ذخیره سازی لیست در فرمت های pdf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, txt, xml, csv, html
قابلیت نمایش و عدم نمایش مشخصات فایل ها و پوشه ها در لیست
انتخاب مسیر مورد نظر به صورت درختی و یا وارد کردن آدرس
امکان تهیه لیست به صورت جدول بندی در نرم افزار اکسل
قابلیت تهیه لیست از پوشه ها و فایل های ویندوز
قابلیت چاپ لیست تهیه شده
سازگاری با انواع ویندوزها
بدون نیاز به نصب
و …
تصاویری از محیط این نرم افزار:1دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه

  1. 0
    طراحی سایت
    پاسخ

    با تسکر از سایت خوبتون ..موفق باشید
    به سایت ما هم سری بزنید