دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » بهینه ساز » حذف فایل های تکراری توسط Duplicate File Remover 3.2.1241

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
کیهان

حذف فایل های تکراری توسط Duplicate File Remover 3.2.1241

حذف فایل های تکراری توسط Duplicate File Remover 3.2.1241

Duplicate File Remover 3.2.1241 نرم افزاری کاربردی برای ویندوز می باشد که به وسیله آن می توانید فایل های تکراری را از رایانه تان حذف نمایید و باعث افزایش فضا شوید. مطمئنا شما درون رایانه تان فایل های زیادی دارید و ممکن است یک فایل در محل دیگری یا درایو دیگری نیز مجددا وجود داشته باشد و تکراری باشد. نرم افزار Duplicate File Remover با جستجوی حرفه ای بین فایل ها، فایل تکراری را تشخیص می دهد و به شما اعلام می کند. نرم افزار Duplicate File Remover را در ادامه می توانید به صورت رایگان از وب سایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های این برنامه:
جستجوی سریع بین فایل ها
متد پیشرفته جستجو
حجم پایین و سبک بودن
سازگاری با ویندوزهای مختلف
و…

.: روش کرک :.

برای فعال سازی این نرم افزار از فایل Keygen استفاده نمایید.