دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته ابزار سی دی » کپی سی دی » کپی انواع دی وی دی با DVD-Ranger 4.3.0.4

رایان پشتیبان

رایان پشتیبان

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Baran

کپی انواع دی وی دی با DVD-Ranger 4.3.0.4

کپی انواع دی وی دی با DVD-Ranger 4.3.0.4

DVD-Ranger عنوان نرم افزاری است که حرف از 8 سال سابقه ی بی نظیر درزمنیه ای کپی انواع دیسک های قفل دار می زند. DVD-Ranger  راه حل انقلابی برای کپی تمامی دیسک های مورد نظرشما است . این نرم افزار اب استفاده از الگوریتم های مخصوص خود اقدام به شکتن قفل های نرم افزارمی کند.کاربری این نرم افزار فوق العاده می باشد و در عین حال یک ابزار حرفه ای به شمار می آید.حتی این نرم افزار قابلیت بارن بر روی انواع دیسک های جدید شال بلوری را نیز دارا می باشد که یکی از مزیت های برتر این نرم افزار می باشد .

برخی از ویژگی های این برنامه:

پشتیبان گیری از دی وی دی های ویدئویی

سه گام برای رسیدن به موفقیت – به سادگی  دی وی دی اصلی را درون درایو قرار داده و نوع پروژه را انتخاب کنید نرم افزار  شروع به کپی کردن می کند

پشتیبانی از طیف گسترده ای از پلیر های تلفن همراه مانند آی پاد، PSP وZune

پشتیبانی از تمام SCSI، IDE، USB

و …

http://www.dl.ir-dl.com/pic/dl2.jpg

http://dl.ir-dl.com/user21/Pic/15.6dfgdfg.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg

روش کرک:

نسخه ی پرتابل ، عدم نیاز به کرک