بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

صرفه جویی در هزینه های چاپ با FinePrint Pro 7.15

2,268

صرفه جویی در هزینه های چاپ با FinePrint Pro 7.15

.: به همراه نرم افزار FinePrint Server 7.15 :.

FinePrintبرنده جایزه ابزار های چاپگر است  !است که باعث کاهش هزینه ها، بهبود عملکرد ها ، مدیریت کارهای چاپ شده و در حین چاپ و رفع مشکلات ناشی از چاپ است.استفاده از FinePrint  بسیار آسان است.با نصب این نرم افزار می توانید FinePrint به عنوان یک باکس در هر نرم افزاری داشته باشید.کاهش هزینه های ناشی از چاپ های تست و پی چاپ از وظایف مهم این نرم افزار است.خوانایی کامل در این نرم افزار فوق العاده مشهود است.ترکیب اسناد mutiple از برنامه های مختلف به خروجی چاپ یکی از مزیت های این نرم افزار است.FinePrint باعث می شود شما هزینه های خود را حفظط نمایید .این صرفه جویی می تواند در هزینه های کاغذ و تونر باشد.هم اکنون نرم افزار های FinePrint Pro  و FinePrint Server از ایرانیان دانلود قابل دریافت است.

برخی از ویژگی های این نرم افزار :

حذف صفحات ناخواسته در چاپ

نسخه قابل چاپ صفحات متعدد بر روی یک ورق

نسخه قابل چاپ در سربرگ الکترونیکی

علامت گذاری اسناد با متن دلخواه به عنوان “پیش نویس” یا “محرمانه”.

ایجاد سربرگ ها و فرم های سفارشی الکترونیکی

نمایش تعداد صفحات خروجی به کلیپ بورد

ذخیره صفحات در فرمت های JPEG، TIFF و متن

و…

دانلود نرم افزار FinePrint Pro 7.15:

http://www.dl.ir-dl.com/pic/dl2.jpg

http://dl.ir-dl.com/user21/Pic/6.80sdfsdf.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg

دانلود نرم افزار FinePrint Server 7.15:

http://www.dl.ir-dl.com/pic/dl2.jpg

http://dl.ir-dl.com/user21/Pic/6.89sdfsd.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg

روش کرک :

برای کرک کردن و بدست آوردن شماره سریال نرم افزار ار فایل Keygen موجود در محتویات دانلود استفاده نمایید.بعد از کلیک کردن بر روی این فایل ، مشخصات خواسته شده را عینا مطابق پنجره ی رجیستری نرم افزار وارد نمایید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی generate سریال نامبر برنامه را دریافت نمایید.

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link