دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » متفرقه » دانلود نرم افزار تایمر Multi-Timer Ultimate v3.60

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Abtin

دانلود نرم افزار تایمر Multi-Timer Ultimate v3.60

دانلود نرم افزار تایمر Multi-Timer Ultimate v3.60

Multi-Timer Ultimate یک برنامه ی تایمر دقیق برای دسکتاپ ویندوز شماست. این برنامه یه گونه ای طراحی شده که نیازهای کاربران را در محیطی شخصی، حرفه ای و یا حتی علمی پاسخگو باشد. تعداد نامحدود تایمرها، قابلیت جابجایی تایمرها در صف با Drag & Drop کردن آنها، قابلیت تنظیم تایمر به عنوان شمارنده ی عادی، شمارنده ی معکوس و یا ساعت هشدار، قابلیت متوقف کردن تایمر و راه اندازی مجدد حتی بعد از خاموش و روشن کردن سیستم، امکان انتخاب گرینه راه اندازی خودکار تایمر با روشن شدن سیستم، قابلیت شمارش شمارشگرها تا 1000 ساعت و شمارش معکوس، قابلیت تنظیم ساعت هشدار برای روزهای مشخصی از هفته و قابلیت تنظیم خاموشی خودکار ساعت هشدار در تاریخی معین از ویژگی های بی شمار این برنامه است. این نرم افزار را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرنیان دانلود دریافت نمایید.


برخی از ویژگی های این نرم افزار:

قابلیت راه اندازی و متوقف کردن تایمرها به صورت دسته ای و یا تک به تک
امکان پرینت لیست و یا بازدهی آن به فایل Excel
قابلیت تعیین عنوان و افزودن یادداشت در تایمرها
استفاده از صداهای دلخواه برای زنگ هشدار
قابلیت تغییر والپیپر و رنگ زمینه ی پنجره
قابلیت استفاده از حالت پنهان
قابلیت تنظیم رنگ بک گراند
سازگاری با انواع ویندوزها
ارائه ی لیست تایمرها
و …
روش نصب و کرک نرم افزار:
1 – از قطع بودن اتصال سیستم به اینترنت مطمئن شوید و تا پایان مراحل زیر به اینترنت متصل نشوید.
2 – با اجرای فایل Multi.Timer.Ultimate.v3.60.exe به نصب نرم افزار بپردازید.
3 – بعد از پایان مراحل نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید و از تب Help گزینه ی Activate Program را انتخاب نمایید.
4 – در پنجره ی ظاهر شده وارد تب Offline شوید.
5 – پس از اینکار این پنجره را نبندید و وارد پوشه ی Keygen شوید و فایل Keygen.exe را اجرا نماييد.
6 – پنجره ای ظاهر می شود که نباید آنرا ببندید.
7 – حال مجددا به سراغ پنجره ی رجیستر نرم افزار رفته و سریال کادر Serial Key را در کادر Serial Code پنجره ی Keygen وارد نمایید و سپس برروی دکمه ی Genarate کلیک نمایید تا کدهایی در کادرهای License Key و Offline activation key ساخته شوند. (میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C برای Copy و Ctrl+V برای Paste استفاده کنید)
8 – حال کد License Key را از پنجره ی Keygen کپی کرده و در کادر Enter your License Key here پنجره ی رجیستر نرم افزار وارد نمایید. (میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C برای Copy و Ctrl+V برای Paste استفاده کنید)
9 – پس از انجام اینکار کد Offline activation key را نیز از پنجره ی Keygen کپی کرده و در کادر Enter your Offline activation key here پنجره ی رجیستر نرم افزار وارد نمایید. (میتوانید از کلیدهای ترکیبی Ctrl+C برای Copy و Ctrl+V برای Paste استفاده کنید)
10 – حال در پنجره ی رجیستر نرم افزار برروی دکمه ی Apply کلیک نمایید تا پیغام License code accepted – your activation was successful نمایان شود.
11 – نرم افزار با موفقیت رجیستر شد. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که بعد از کرک نرم افزار هرگز نباید آنرا اپدیت کنید.