دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته اینترنتی » مرورگر وب » مرورگر قدرتمند و پرسرعت SRWare Iron 21.0.1200.0

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Morteza

مرورگر قدرتمند و پرسرعت SRWare Iron 21.0.1200.0

مرورگر قدرتمند و پرسرعت SRWare Iron 21.0.1200.0

همه ي شما عزيزان كم و بيش با مرورگر محبوب كروم كه توسط كمپاني بزرگ گوگل منتشر شده است آشنايي داريد و يا استفاده كرده ايد.گوگل كروم علارغم نكات مثبت زيادي كه داشته است ، داراي مشكلات فراواني نيز بوده كه گاهي كاربران را نگران ساخته است، از نظر متخصصان حفاظت داده ها، تاكيد اين مرورگر بر ايجاد يك شناسه مشخص براي كاربران همچنين ارسال آثار مرورگر براي گوگل به منظور پيشنهاد براي بهبود وضعيت اين مرورگر ، كاربران را ناراحت ساخته است.مرورگر SRWare Iron 21.0.1200.0 يك مرورگر جديد و پرسرعت مي باشد كه بسيار شبيه به كروم ساخته شده و عمل مي كند.اين مرورگر از سرعت و امنيت نسبتا بالايي برخوردار مي باشد.به گفته طراحان اين مرورگر ، با توجه به اينكه همه ي امكانات گوگل كروم در آن بكار رفته است ، مشكلات گوگل كروم را بهبود بخشيده و به نحوي نگراني كاربران از يك مرورگر امن و پرسرعت را برطرف كرده است.نسخه قابل حمل اين نرم افزار را همراه با نسخه نصبي براي شما عزيزان از وب سايت ايرانيان دانلود آماده دريافت ساخته ايم تا بتوانيد قبل از نصب آن را كاملا تست و بررسي نماييد.

.: نسخه نصبي :.

.: نسخه قابل حمل :.