دانلود های اخیر کاربران فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام

رویال ممبر

رویال ممبر - افزایش اعضای کانال تلگرام

یکی از بهترین راه های افزایش ممبر کانال و پیشبرد کانال های تلگرامی خرید ممبر می باشد.
تمامی افراد و ادمین های کانال ها و فروشندگانی که قصد فعالیت در شبکه های مجازی را دارند میتوانند با افزایش تعداد اعضای خود سبب ترغیب کاربران برای پیوستن به کانالشان شده و تاثیر آن را در کسب و کار و بازده کانال خود مشاهده نمایند.

رویال ممبر با تضمین بیشترین بازده و کیفیت این نوید را به کاربران میدهیم که با افزایش ممبر واقعی کانال خود و تبلیغات در تلگرام شاهد پیشرفت روزانه آن باشند

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
3,892 Armin

حذف تروجان ها از ويندوز با نرم افزار Loaris Trojan Remover 1.2

حذف تروجان ها از ويندوز با نرم افزار Loaris Trojan Remover 1.2

Loaris Trojan Remover همانطور که از نام آن پيداست نرم افزاري به منظور حذف تروجان ها از ويندوز مي باشد. همانطور که مي دانيد تروجان ها بد افزارهايي با حجم کمي هستند که معمولآ براي اهداف جاسوسي مورد استفاده قرار ميگيرند. اين نرم افزار ميتواند پس از اسکن سيستم اقدام به شناسايي و حذف اينگونه فايل هاي مخرب نمايد. همچنين در صورتي که سيستم شما مورد حمله هرگونه فايل تروجان واقع شود اين برنامه از سيستم شما در مقابل اينگونه فايل هاي مخرب محافظت مي نمايد. علاوه بر اين شما ميتوانيد با آپديت روززانه برنامه آنرا در بالاترين قدرت امنيتي خود قرار دهيد. اين نرم افزار را مي توانيد به صورت کاملآ رايگان از وب سايت ايرانيان دانلود دريافت نماييد.

برخي از ويژگي هاي اين برنامه:
مقابله با تروجان هايی که قصد نفوذ به سيستم را دارند
شناسايي و حذف انواع تروجان موجود در کامپيوتر
قابليت آپديت روزانه
سازگار با ویندوز های ۹۸/۲۰۰۰/XP/Vista/7
حجم مناسب
و …

روش کرک:
جهت رجیستر کردن برنامه فایل Keygen را اجرا کنید و نام www.IR-DL.com را وارد نمایید سپس با کلیک بر روی دگمه Generate کل اطلاعات را ذخیره نمایید.

کانال تلگرام

جدیدترین مطالب
نرم افزارها ، بازی ها سریال ها و فیلم ها

فقط با عضویت در کانال تلگرام ایرانیان دانلود!
عضو کانال تلگرام ایرانیان دانلود شوید