بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

مدلسازی حرفه ای با ACD Systems Canvas 14

3,275

مدلسازی حرفه ای با ACD Systems Canvas 14

Canvas 14 نرم افزاری فوق العاده کاربردی ای است برای جواب دادن به این سوال که lمهندسان چگونه می توانند طرح های خود را به صورت گرافیکی ،حرفه ای و .. ارائه نمایند.سطح دقت و ابزار های ویرایش تصویر این نرم افزاربی نظیر است. همچنین تجسم قدرتمند  تصویر این  اطمینان را برای هر کاربردی  حاصل می شود که با این نرم افزار تمام نیاز هایش برطرف می شود. این نرم افزار می تواند یک نیاز جدی برای مهندسان عمران ، معماری ، نقشه کشی ، صنعتی ،مدلسازی و… به شمار رود.شایان ذکر است این نرم افزار در ضنایع فوق دقیق استفاده می شود که این امتیازی برتر برای این نرم افزار است. فرمت های ورودی و خروجی این نرم افزار بیش از 100 نوع میباشد که رایج ترین آنها PDF, DFX, DWG است.در یک محیط یکپارچه، طراحی انعطاف پذیر چشمان شما را مجذوب می نماید.

برخی ویژگی های این نرم افزار :

قابل استفاده برای مهندسان عمران ، معماری

دارای متور های پردازش کیفی بی شمار

خروجی های رایج PDF, DFX, DWG

محیط یکپارچه، طراحی انعطاف پذیر

منطبق با ویندوز های 7 ، ویستا

و…

http://www.dl.ir-dl.com/pic/dl2.jpg

http://dl.ir-dl.com/user21/Pic/124dfgdfg.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg

روش کرک:

برای کرک کردن و بدست آوردن شماره سریال نرم افزار ار فایل Keygen موجود در محتویات دانلود استفاده نمایید.بعد از کلیک کردن بر روی این فایل ، مشخصات خواسته شده را عینا مطابق پنجره ی رجیستری نرم افزار وارد نمایید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی generate سریال نامبر برنامه را دریافت نمایید.

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link