دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته گرافیک » طراحی » برنامه ای فوق العاده قدرتمند و حرفه ای جهت طراحی آثار خارق العاده 3 بعدی

بازی آنلاین تراوین

شروع یک امپراتوری با تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز.
بازی تراوین یک بازی استراتژیک آنلاین است که تحت مرورگرهای اینترنت اجرا می شود و نیاز به نصب و دانلود ندارد. تنها چیزی که برای حضور در این بازی بدان نیازمندید یک اتصال اینترنتی و یک دستگاه کامپیوتر، تبلت یا موبایل است.
نسخه جدید بازی تراوین ویژه زمستان 2018 به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند.
برای ورود به دنیای امپراتوری‌های تراوین هم اکنون ثبت نام کنید و دنیا را به تسخیر خود درآورید

این بازی توسط وب سایت سرگرمی با زبان پارسی، به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان ارائه می گردد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Ms2

برنامه ای فوق العاده قدرتمند و حرفه ای جهت طراحی آثار خارق العاده 3 بعدی

برنامه ای فوق العاده قدرتمند و حرفه ای جهت طراحی آثار خارق العاده 3 بعدی

شرکت Corel که به تازگی با خرید شرکت Ulead آن را نیز زیر مجموعه خود ساخته یکی از بزرگترین شرکت هایی است که در زمینه ایجاد نرم افزار های گرافیکی فعالیت دارد. اگر نرم افزار های این شرکت و شرکت Adobe را در کنار هم قرار دهیم بیش از ۷۵ درصد سهم گرافیک دو بعدی و نشر رومیزی (Desktop publishing) را بر دوش می کشند. مهمترین و مشهورترین تولید این شرکت نرم افزار کورل دراو (Corel Draw) می باشد. شرکت Corel به همراه این نرم افزار تعدادی نرم افزار کمکی قرار داده تا کاربران Corel Draw را از سایر برنامه ها تقریباً بی نیاز سازد.

کورل به خاطر داشتن توانائی های گسترده و متنوع تا به حال مورد استفاده افراد زیادی برای حرفه های گوناگون قرار گرفته است. اولین موردی که درباره کورل باید بدانید این مسئله است که اصول کار کورل بر مبنای بردار – vector می باشد. موضوعات (objects) در کورل بر مبنای خط و نقطه (گره node) طراحی می شوند که در نتیجه اندازه و ابعاد در این مدل مهم نیست! یعنی در طرحهای برداری Resolution معنا ندارد! و هر چقدر مایل باشید می توانید اندازه طرح را بدون افت کیفیت زیاد کنید. البته Resolution در بعضی تنظیمات و Effest ها استفاده می شود که باز مربوط به عکس است.
کورل از نظر طراحی به خاطر دقت بالا بسیار مناسب است و طراحی شکل ها و نقشه های پیچیده در کورل به خاطر داشتن ابزار کاربردی و متنوع به سادگی انجام می شود. از کورل در بازار کار زیاد استفاده می شود، برای نمونه: طراحی و آماده سازی نوشته و آرم های مختلف برای برش با دستگاه کاتر پلاتر که اکثرا ًمورد مصرف شرکت های تبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ می باشد؛ طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت؛ طراحی با استفاده از Template ها و صفحات آماده آن برای مجله ها و روزنامه ها؛ طراحی صفحات وب. (البته به شکل محدود و در کنار دیگر برنامه ها مثل Flash و… طراحی پارچه در کارخانجات چاپ پارچه و …

برخی از ویژگی های این برنامه:

قابلیت انتخاب Template
قابلیت ذخیره‌ی Template و بازخوانی آن (Import and Export Template)
قابلیت پشتیبانی از تمامی Format های قبلی Corel به اضافه‌ی: Autocad، Painter X، MS Word 2007، Adobe CS3 ، Publisher 2007، Lasted PDF Format
قابلیت Intergrade شدن كامل با ویندوز ویستا به طوری كه كلیه‌ی فایل‌های CDR در ویندوز ویستا همانند فایل‌های تصویری قابلیت بزرگ نمایی خواهند داشت. (حتی در اندازه‌های Extra Larg در منوی Views)
اضافه شدن ابزار Table به منظور كشیدن جدول (قابلیت‌های این ابزار دست كمی از Word آفیس ندارد)
امكان Fit شدن عكس مورد نظر، دقیقاً به همان اندازه‌ای كه جدول جا دارد. (طول و عرض عكس به صورت اتوماتیك تغییر می‌كند)
قابلیت تغییر اندازه‌ی متن نوشته شده به صورت Real Time (دقیقاً هماننده Office 2007)
قابلیت Power Trace كه خیلی مورد استفاده گرافیست ‌ها است در این نسخه از Corel خیلی قویتر شده است ( Trac یعنی تبدیل عكس به خط یا خطوطی كه بتوان آن را در Corel ویرایش كرد)
قابلیت Object Manager كه قابلیت‌های زیادی از جمله امكان لایه بندی و همچنین توانایی انتخاب نمایش خطوط فرضی برای هر صفحه به صورت كاملاً مجزا به گرافیست می دهد.
قابلیت فوق‌العاده جالب What The Font كه با انتخاب این گزینه و Select كردن متن، Corel شما را به سایت myfonts.com ارجاع میدهد و از آنجا می‌توانید بفهمید كه اسم این Font چیست و اگر دوست داشتید خریداریش كنید.
سازگاری كامل با ویندوز ویستا
و …

روش کرک:

ﻧﮑته: در ھﻨﮕﺎم ﻧﺼﺐ و ﮐﺮک ﮐﺮدن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ اﺗﺼﺎل ﺳﯿﺴتم ﺑﻪ اینترنت را ﻗﻄﻊ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ.فقط ﻃﺒﻖ دستوراﻟﻌﻤﻞ زﯾﺮ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﯿﺪ و ﻓﺎﯾﻞ Keygen را ﺗﺎ انتهای ﮐﺎر  نبندید.

١- در ھﻨﮕﺎم ﻧﺼﺐ، ﮔﺰﯾﻨﻪ I have a serial number را انتخاب، ﺳﺮﯾﺎل را وارد و ﮐﻠﯿﺪ Next را ﮐﻠﯿﮏ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ.(ﺑﺮای ﺑﺪﺳﺖ آوردن ﺳﺮﯾﺎل در ﻓﺎﯾﻞ Keygen ﺑﺮ روی ﮐﻠﯿﺪ Key Code ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﺳﺮﯾﺎل ساخته ﺷﻮد).

٢- ﻧﺼﺐ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ را اداﻣﻪ دھﯿﺪ.

٣- پس از اﺗﻤﺎم ﻧﺼﺐ، ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ را اﺟﺮا ﮐﻨﯿﺪ.

۴- در پنجره ای ﮐﻪ ﺑﺎز ﻣﯽ ﺷﻮد ﺑﺮ روی ﮐﻠﯿﺪ Activate Now ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

۵- در پنجره ﺑﺎز ﺷﺪه، ﺑﺮ روی ﮔﺰﯾﻨﻪ Phone Corel ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ پنجره دﯾﮕﺮی ﺑﺎز ﺷﻮد.

۶- ﺷﻤﺎره Installation Code را در ﻓﺎﯾﻞ Keygen وارد ﮐﺮده و ﮐﻠﯿﺪ Generate را ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ Activation Code ﺳﺎخته ﺷﻮد.

٧- ﺷﻤﺎره Activation Code ﺳﺎخته ﺷﺪه در ﻓﺎﯾﻞ Keygen را در پنجره ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ وارد ﮐﺮده و ﮐﻠﯿﺪ Continue و ﺳﭙﺲ Finish را ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

::جهت دریافت فایل Patch (کرک برنامه) کلیک کنید::

بازی آنلاین زولا

 

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

9دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه

 1. 0
  محمد
  پاسخ

  عالی بود مر30 درست سه روز قبل از امتحانان نوبت دوم به کمکم رسید
  ممنون
  مدیون شما هستم


 2. 0
  محمد
  پاسخ

  آقا لینک دانلود خراب


  • 0
   پشتیبانی
   پاسخ

   با سلام
   لینک مورد نظر بررسی شد و کاملآ سالم می باشد!
   ممکن است در ساعتی که شما اقدام به دانلود کردین سرور دچار نقص فنی بود پس در زمان های دیگر اقدام به دانلود کنید.
   موفق باشید.


 3. 0
  محمد
  پاسخ

  با سلام ممنون از لطفتون ولی فایل keygenخراب


  • 0
   پشتیبانی
   پاسخ

   با سلام
   لطفا بیشتر توضیح بدید


 4. 0
  سینا
  پاسخ

  با سلام این نرم افزار فارسی هم میشه کارکرد


 5. 0
  مجتبی سلیمی
  پاسخ

  واقعا ممنون. من در وبلاگم شما را حتما لینک میکنم.


 6. 0
  رضا
  پاسخ

  سلام
  تبریک میگم.سایت بسیار قوی ای دارید.انتظار نداشتم برنامه های حجیم رو با لینک مستقیم قرار بدید.اگه مدتی همینطور پیش برید مطمئنا به یکی از سایت های قدرتمند دانلود ایران تبدیل میشید.
  روز بخیر


  • 0
   Ms2
   پاسخ

   با سلام و تشکر از نظر شما


دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link