بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

مدیریت بر امور مالی شما با Intuit TurboTax Premier 2012 R8d

2,056

مدیریت بر امور مالی شما با Intuit TurboTax Premier 2012 R8d

چرا TurboTax ساده ترین و یکی از بهترین  انتخاب ها برای شما است ؟TurboTax Premier یکی از بهترین نرم افزار های کاربردی شخصی و یا گروهی میباشد که توسط آن می توانید مدیریت کاملی بر روی سرمایه گذاری های شما داشته باشد.بنابراین شما می توانید بزرگترین بازپرداخت ها را سر موعد با این نرم افزارداشته باشید.با این نرم افزار به جرات چیزی را از دست نخواهید داد. با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ی این نرم افزار می توانید سهام، اوراق قرض، صندوق های متقابل، و یا گزینه ها و  طرح های  سهام کارمندان را دراختیارداشته باشید.اگر صاحب ملک هستید ، این استفاده از این نرم افزار غافل نشوید ! هم اکنون این نرم افزار را از وبسایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

http://www.dl.ir-dl.com/pic/dl2.jpg

http://dl.ir-dl.com/user21/Pic/159fdsgdsf.jpg

http://www.dl.ir-dl.com/pic/password.jpg

روش کرک :

عدم نیاز

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link