بازی آنلاین تراوین

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

امنیتی مثال زدنی را با ZoneAlarm 8.0 تجربه کنید

4,853

امنیتی مثال زدنی را با ZoneAlarm 8.0 تجربه کنید

نرم‌افزارهای آنتی ‌ویروس، زمانی که نخستین بدافزار رایانه‌ای در جهان انتشار یافت، ساخته شدند و مبارزه‌شان با بدافزارها را آغاز کردند. از آن زمان، تعداد بسیار زیادی از شرکت ‌های امنیتی نرم‌افزاری اقدام به عرضهٔ چنین برنامه ‌هایی نموده‌اند که تنها تعداد انگشت ‌شماری از آن‌ها توانستند موفق باشند و نظر عموم کاربران رایانه را به خود جلب کنند. از محصولات محبوبی که در این مجموعه نرم‌افزارها عرضه شد، نرم‌افزار  ZoneAlarm بود.

نسخهٔ اوّلیهٔ آن در سال ۲۰۰۰ در اختیار عموم قرار گرفت و از همان ابتدا جای خود را در رایانه‌ها باز کرد. تاکنون نسخه‌های گوناگونی از نرم‌افزار عرضه شده است. ZoneAlarm 8 در چند نسخهٔ مختلف قابل دانلود است که کامل‌ترین و گران‌ترینشان، ZoneAlarm Internet Security Suite است. Security Suite شامل همهٔ ویژگی‌های نسخه‌های عادی، Pro، Anti-Spyware و AntiVirus می‌باشد. نسخهٔ عادی رایگان بوده و در سطح بسیار پایینی، امنیت سیستم را تأمین می‌کند. Pro فایروال نسبتاً مناسبی دارد، بالاپرها (Pop-up) را مسدود کرده و Adwareها را می‌شناسد و خنثی‌شان می‌کند. Anti-Spyware همهٔ ویژگی‌های Pro را در سطح بالاتری داراست و علاوه بر آن‌ها، جاسوس‌افزارها را نیز دفع می‌نماید. Antivirus که کامل‌تر از نسخه‌های بالایی است، محافظت ضدویروسی و فایروالی هم انجام می‌دهد؛ این نسخه توسط آزمایشگاه‌های Kaspersky تهیه شده است. آخرین و کامل ترین نسخه یعنی Internet Security Suite شامل همهٔ امکانات نسخ قبلی در عالی‌ترین سطح بوده و هم‌چنین در مورد برنامه‌های IM (مسنجرها) و اسپم‌ها هم عملیات محافظت را به بهترین وجه انجام می‌دهد.برنامه ارایه شده نسخه ی pro ی آن می باشد که فایروال قردتمندی دارد و از جمله برنامه های پرطرفدار در امنیت سیستم ها می باشد.

برخی از ویژگی های این برنامه:

كنترل ترافیك اینرنتی شما و پكت های ارسالی و دریافتی

نظارت همیشگی بر سیستم و نرم افزار ها

دارای ابزارهای ضد جاسوسی

كنترل تمامی برنامه هایی كه در اینترنت از انتقال داده ها استفاده می كنند

استفاده آسان و دارای تنظیمات كاربردی

قابل استفاده در سیستم های خانگی و شبكه های كوچك

و …

روش کرک:

بدون نیاز

یک پاسخ بنویسید

دانلود رایگان فیلم معرفی دوره

لطفا برای دانلود فیلم ایمیل خود را وارد کنید

برایم ایمیل شود
نگران نباشید،ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link