دانلود برترین های سایت فروشگاه اینترنتی کانال تلگرام
خانه » بخش نرم افزار » دسته کاربردی » بهینه ساز » بهینه سازی سیستم جهت اجرای روانتر بازی ها با Wise Game Booster v1.24.34

بازی آنلاین تراوین

 

امپراتوری را از هیچ بنا کن، قلمروی خودت را گسترش ببخش و دشمنان را نابود کن، تاج پادشاهی را بر سر بگذار و از آن محافظت کن، در اینجا بزرگان به مبارزه می‌پردازند و شکست خوردگان در جستجوی پناهگاه خواهند گریخت. با تراوین به سرزمین امپراتوری‌ها و سپاه و حکمرانان برو و دنیای خود را آنچنان که می‌پسندی بساز. نسخه جدید بازی تراوین ویژهبهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند. این سرور با سرعت 3 برابر یا 3X اجرا می شود.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

 

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

 

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
صبر کنید...
Abtin

بهینه سازی سیستم جهت اجرای روانتر بازی ها با Wise Game Booster v1.24.34

بهینه سازی سیستم جهت اجرای روانتر بازی ها با Wise Game Booster v1.24.34

Wise Game Booster اپلیکیشنی است که با بهینه سازی تنظیمات سیستم شما لذتی مضاعف از تجربه ی ویدئوگیم ها را برایتان فراهم می کند. به عنوان اولین گام این برنامه با جستجوی باز یهای محلی موجود در سیستم شما آنها را برای آنالیز به لیست خود اضافه می کند. اطلاعات مربوط به هر یک از بازی ها شامل نام، نوع، سازنده، دفعات اجرا، آخرین اجرا و امتیاز است. این برنامه در قسمت پایین صفحه اطلاعات مقدماتی بهینه سازی آیتم را در کنار پروسه و پایان بخشی سرویس ها در جهت آزادسازی حافظه به نمایش می گذارد. این نرم افزار را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرنیان دانلود دریافت نمایید.


برخی از ویژگی های این نرم افزار:

انتقال بازی ها به بخش My Games برای دسترسی آسان
ارائه ی پیشنهاد برای بهینه سازی دستی
بهینه سازی آسان برای عملکرد بهتر بازی
بهینه سازی برای افزایش سرعت شبکه
سازگاری با انواع ویندوزها
مدیریت پروسه و خدمات
بهینه سازی سیستم
و …
تصاویری از محیط این نرم افزار:

بهینه سازی سیستم جهت اجرای روانتر بازی ها با Wise Game Booster v1.24.34