x در حال پیاده سازی پوسته جدید ایران دانلود میباشیم. پیشاپیش از شکیبایی شما قدردانیم...
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
37,487 Arash

دانلود بازي بسيار زيبا و جذاب Shank

اينبار يك بازي زيبا و جذاب در عين حال با حجمي مناسب براي شما داريم. بازي Shank داراي خشونت هاي زيادي ميباشد. به عنوان مثال شما ميتوانيد دشمنان خود را به گونه هاي مختلفي نابود كنيد ( آن ها را تير باران كنيد ، تكه تكه كنيد يا با يك ضربه حرفه اي به زندگي اش خاتمه دهيد) سلاح ها در اين بازي به دو دسته سرد و گرم تقسيم ميشوند. در اين بازي دو سلاح اختصاصي و فقط مختص شنك هستنديك شمشير و يك اره برقي كه در طول بازي بسيار به درد ميخورند. سلاح های گرم بازی نیز شامل انواع تفنگها از یوزی گرفته تا شاتگان را شامل می شود که کشتن با این سلاح ها نیز بسیار لذت بخش است.

همانطور که می دانید بازی در مکزیک و آمریکای لاتین اتفاق می افتد و این تاثیر مستقیمی روی موسیقی بازی دارد. موسیقی بازی کاملا هماهنگ جریانات بازی است و بسیار عالی کار شده  موسیقی شنک بسیار خوب کار شده و هماهنگی کاملی با روند بازی دارد. در مورد گرافيك : درست است كه حالت كارتوني دارد اما اين دليل بر ضعف گرافيك نيست برعكس رنگ بندي اين بازي به گونه اي زيبا كار شده و به نظرم ارزش امتحان كردن دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7

Cpu: Intel Pentium 4 @ 1.7 GHz / AMD Athlon XP 1700+

Ram: 1 Gb

HDD: 2 Gb Free

Video Memory: 256 Mb

Video Card: nVidia GeForce 6800 / ATI Radeon X1800

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

تصاویری از محیط بازی:

Shank ScreenShot1

Shank ScreenShot2

Shank ScreenShot3

Shank ScreenShot4

Shank ScreenShot5

Shank ScreenShot6

روش تعمیر فایل فشرده:

اگر در هنگام Extract بازی از فایل فشرده rar با اخطار خراب بودن فایل فشرده مواجه شدید, بدانید که این اخطار مربوط به خراب بودن فایل فشرده ای که ما برایتان قرار داده ایم نیست زیرا این فایل چندین بار تست میگردد و سپس بر روی سرور سایت برای دانلود قرار میگیرد و دلیل آن توقف های موقتی است که شما در هنگام دانلود انجام داده اید می باشد. البته نیازی نیست که از این بابت نگران شوید زیرا تیم ایرانیان دانلود بازی را به گونه ای فشرده سازی کرده که امکان بازیابی آن وجود داشته باشد. کافیست که در نرم افزار Winrar در تب Tools گزینه ی Repair archive را انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید تا عملیات تعمیر فایل فشرده به اتمام برسد پس از آن یک فایل فشرده جدید در کنار فایل فشرده خراب ساخته می شود که می توانید بدون مشکل بازی را از آن خارج نمایید.

روش کرک:

در صورت اجرا نشدن بازی, محتویات داخل پوشه ی کرک را  در محل نصب بازی کپی و اجرا نمایید تا بازی اجرا شود.

::جهت دانلود فایل کرک بازی کلیک کنید::

کانال تلگرام
تبلیغات

0دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه