x در حال پیاده سازی پوسته جدید ایران دانلود میباشیم. پیشاپیش از شکیبایی شما قدردانیم...
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
102,794 Armin

دانلود رايگان نرم افزار اتوکد Autodesk AutoCAD 2012

دانلود رايگان نرم افزار اتوکد Autodesk AutoCAD 2012ر

.:: همراه با آموزش تصويري نصب و کرک نرم افزار براي اولين بار در ميان سايت هاي ايراني ::.

AutoCad يکي از مشهور ترين نرم افزارهاي مهندسي مي باشد که از آن براي طراحي پرژه هاي عظيم ساختمان سازي استفاده مي کنند. اين نرم افزار محصولي از شرکت Autodesk مي باشد که يکي از بزرگترين شرکت هاي ساخت نرم افزارهاي مهندسي در سراسر جهان بوده و حتي ميتوان آنرا در اين زمينه بي رقيب دانست زيرا بهترين نرم افزارهاي مهندسي محصول اين شرکت است مانند Maya و 3DS Max که از حرفه اي ترين نرم افزار انيميشن سازي و مدل ساز ي هستند. در نرم افزار اتوکد همه چيز براي يک مهندس رشته عمران فراهم است در واقع تمام ابزارهاي نقشه کشي در اين برنامه وجود دارد و کاربر در محيط شبيه سازي شده به آساني قادر خواهد بود تا اقدام به طراحي نقشه مورد نظر خود نماييد. همچنين اين برنامه يک محيط 3 بعدي را در احتيار کاربر خود قرار ميدهد تا بتواند نقشه هاي 3 بعدي توليد کنيد و در يک محيط سه بعدي به آناليز ساختمان طراحي شده بپردازد. جالب است بدانيد در رشته عمران و زير شاخه هاي آن نرم افزار اتوکد يک واحد عملي به شمار ميرود و دانشجويان اين رشته ها بايد کار با اين نرم افزار را به صورت حرفه اي آموخته باشند تا بتوانند در امتحان عملي که آز آنها به گرفته مي شود با اين برنامه کار کنند. البته نرم افزار اتوکد تنها براي نقشه کشي ساختمان ساخته نشده بلکه کاربردهاي وسيع تري دارد مثلآ با کمک اين نرم افزار ميتوان براي طراحي صنايع خودرو سازي, هواپيما سازي, کشتي سازي و … نيز استفاده کرد. تيم ايرانيان دانلود افتخار دارد براي اولين بار در ميان سايت هاي ايراني آموزش نصب و کرک فارسي اين نرم افزار را در اختيار هم ميهنان فارسي زبان قرار دهد. این نرم افزار را می توانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های این برنامه:
قابليت آناليز مدل ساخته شده در يک محيط شبيه سازي شده و 3 بعدي
قابليت طراحي و نقشه کشي پروژه هاي عظيم ساختمان سازي
داشتن ابزارهاي بسيار پيشرفته به منظور نقشه کشي
قابليت طراحي نقشه به صورت کاملآ 3 بعدي
امکان تبديل مدل هاي 2 بعدي به 3 بعدي
داشتن افکت ها و Object هاي مختلف
قابليت لايه بندي پروژه ها

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
CPU: For Windows Vista or Windows 7: Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® dual-core processor, 3.0 GHz or higher with SSE2 technology; For Windows XP: Intel Pentium 4 or AMD Athlon dual-core processor, 1.6 GHz or higher with SSE2 technology
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB free disk space
Graphics Cards: 1,024 x 768 display resolution with true color

تصاویری از محیط برنامه:

Autodesk AutoCAD 2012 ScreenShot 1
Autodesk AutoCAD 2012 ScreenShot 2
Autodesk AutoCAD 2012 ScreenShot 3

روش تعمیر فایل فشرده:
اگر در هنگام Extract بازی از فایل فشرده rar با اخطار خراب بودن فایل فشرده مواجه شدید, بدانید که این اخطار مربوط به خراب بودن فایل فشرده ای که ما برایتان قرار داده ایم نیست زیرا این فایل چندین بار تست میگردد و سپس بر روی سرور سایت برای دانلود قرار میگیرد و دلیل آن توقف های موقتی است که شما در هنگام دانلود انجام داده اید می باشد. البته نیازی نیست که از این بابت نگران شوید زیرا تیم ایرانیان دانلود فایل را به گونه ای فشرده سازی کرده که امکان بازیابی آن وجود داشته باشد. کافیست که در نرم افزار Winrar در تب Tools گزینه ی Repair archive را انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید تا عملیات تعمیر فایل فشرده به اتمام برسد پس از آن یک فایل فشرده جدید در کنار فایل فشرده خراب ساخته می شود که می توانید بدون مشکل بازی را از آن خارج نمایید.

.:: دانلود ويرايش 32 بيتي ::.

.:: دانلود ويرايش 64 بيتي ::.

.:: جهت دانلود آموزش نصب و کرک نرم افزار در يک فايل PDF کلیک کنيد ::.

کانال تلگرام
تبلیغات

0دیدگاه کاربران+ افزودن دیدگاه